450LSQ6800MEFC90X151
RubyconRubycon
450LSQ6800MEFC90X151 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450LSQ6800MEFC90X151
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Podatkovni listi: 1.450LSQ6800MEFC90X151.pdf2.450LSQ6800MEFC90X151.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 755 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450LSQ6800MEFC90X151
Številka dela 450LSQ6800MEFC90X151 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 755 pcs Podatkovni list 1.450LSQ6800MEFC90X151.pdf2.450LSQ6800MEFC90X151.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.543" Dia (90.00mm)
Serija LSQ Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 18.7A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.066A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 6.063" (154.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 6800µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 6800µF Aplikacije General Purpose