450KXW100MEFC18X35
RubyconRubycon
450KXW100MEFC18X35 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450KXW100MEFC18X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Podatkovni listi: 1.450KXW100MEFC18X35.pdf2.450KXW100MEFC18X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450KXW100MEFC18X35
Številka dela 450KXW100MEFC18X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29960 pcs Podatkovni list 1.450KXW100MEFC18X35.pdf2.450KXW100MEFC18X35.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 650mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 975mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4205
450KXW100MEFC18X35-ND
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF