450HVC507KR81L
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 450HVC507KR81L
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 500UF 10% 450VDC R BOX
Podatkovni listi: 1.450HVC507KR81L.pdf2.450HVC507KR81L.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 87 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 87 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 450HVC507KR81L
Številka dela 450HVC507KR81L Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 500UF 10% 450VDC R BOX Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87 pcs Podatkovni list 1.450HVC507KR81L.pdf2.450HVC507KR81L.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev Quick Connect, Disconnect
Velikost / dimenzija 9.331" L x 1.969" W (237.00mm x 50.00mm) Serija HVC
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Rectangular Box delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.827" (21.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 2.835" (72.00mm) Lastnosti Low ESL
Dielektrični material Polypropylene (PP) natančen opis 500µF Film Capacitor 450V Polypropylene (PP) Rectangular Box
Zmogljivost 500µF Aplikacije General Purpose