420USC470MEFC30X45
pregled izdelka
Številka dela: 420USC470MEFC30X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420USC470MEFC30X45.pdf2.420USC470MEFC30X45.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420USC470MEFC30X45
Številka dela 420USC470MEFC30X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 50399 pcs Podatkovni list 1.420USC470MEFC30X45.pdf2.420USC470MEFC30X45.pdf
Toleranca 470µF Velikost zemljišča na površini 0.394" (10.00mm)
Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm) Serija USC
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 420V Paket / primer -
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število kondenzatorjev 2.5A @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 420USC470MEFC30X45 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
Razširjen opis 470µF 420V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Aplikacije 3000 Hrs @ 85°C