420USC180MEFC22X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420USC180MEFC22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420USC180MEFC22X40.pdf2.420USC180MEFC22X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420USC180MEFC22X40
Številka dela 420USC180MEFC22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18350 pcs Podatkovni list 1.420USC180MEFC22X40.pdf2.420USC180MEFC22X40.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.33A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.862A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose