420TXW100MEFCCC16X40
RubyconRubycon
420TXW100MEFCCC16X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 420TXW100MEFCCC16X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Podatkovni listi: 1.420TXW100MEFCCC16X40.pdf2.420TXW100MEFCCC16X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420TXW100MEFCCC16X40
Številka dela 420TXW100MEFCCC16X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28686 pcs Podatkovni list 1.420TXW100MEFCCC16X40.pdf2.420TXW100MEFCCC16X40.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 730mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.09A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1347
420TXW100MEFCEFR16X40
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF