420MXC470MEFC35X45
pregled izdelka
Številka dela: 420MXC470MEFC35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP
Podatkovni listi: 1.420MXC470MEFC35X45.pdf2.420MXC470MEFC35X45.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 420MXC470MEFC35X45
Številka dela 420MXC470MEFC35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 420V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14133 pcs Podatkovni list 1.420MXC470MEFC35X45.pdf2.420MXC470MEFC35X45.pdf
Napetost - ocenjena 420V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.88A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.632A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose