400VXR150MEFC22X45
pregled izdelka
Številka dela: 400VXR150MEFC22X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400VXR150MEFC22X45.pdf2.400VXR150MEFC22X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 400VXR150MEFC22X45
Številka dela 400VXR150MEFC22X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24053 pcs Podatkovni list 1.400VXR150MEFC22X45.pdf2.400VXR150MEFC22X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXR Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.148A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 150µF Aplikacije General Purpose