400VXG100MEFC22X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400VXG100MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400VXG100MEFC22X30.pdf2.400VXG100MEFC22X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400VXG100MEFC22X30
Številka dela 400VXG100MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 39559 pcs Podatkovni list 1.400VXG100MEFC22X30.pdf2.400VXG100MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija VXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 890mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.246A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose