400USC560MEFCSN35X40
RubyconRubycon
400USC560MEFCSN35X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400USC560MEFCSN35X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400USC560MEFCSN35X40.pdf2.400USC560MEFCSN35X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400USC560MEFCSN35X40
Številka dela 400USC560MEFCSN35X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13090 pcs Podatkovni list 1.400USC560MEFCSN35X40.pdf2.400USC560MEFCSN35X40.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.85A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.99A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 560µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 560µF Aplikacije General Purpose