400TXW22MEFC8X40
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400TXW22MEFC8X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM
Podatkovni listi: 1.400TXW22MEFC8X40.pdf2.400TXW22MEFC8X40.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400TXW22MEFC8X40
Številka dela 400TXW22MEFC8X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 127091 pcs Podatkovni list 1.400TXW22MEFC8X40.pdf2.400TXW22MEFC8X40.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 390mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.673" (42.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose