400SAW100MEFCGC18X35
pregled izdelka
Številka dela: 400SAW100MEFCGC18X35
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400SAW100MEFCGC18X35.pdf2.400SAW100MEFCGC18X35.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400SAW100MEFCGC18X35
Številka dela 400SAW100MEFCGC18X35 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38794 pcs Podatkovni list 1.400SAW100MEFCGC18X35.pdf2.400SAW100MEFCGC18X35.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija SAW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 440mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.457" (37.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 100µF