400MXC68MEFC20X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400MXC68MEFC20X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: 1.400MXC68MEFC20X30.pdf2.400MXC68MEFC20X30.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400MXC68MEFC20X30
Številka dela 400MXC68MEFC20X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 44706 pcs Podatkovni list 1.400MXC68MEFC20X30.pdf2.400MXC68MEFC20X30.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 784mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose