400LSU4700MEFC77X121
RubyconRubycon
400LSU4700MEFC77X121 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LSU4700MEFC77X121
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Podatkovni listi: 1.400LSU4700MEFC77X121.pdf2.400LSU4700MEFC77X121.pdf3.400LSU4700MEFC77X121.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 976 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 976 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LSU4700MEFC77X121
Številka dela 400LSU4700MEFC77X121 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 3.032" Dia (77.00mm)
Serija LSU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 15.8A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 22.12A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Screw Terminals delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 1.236" (31.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 4.843" (123.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4700µF Aplikacije General Purpose