400LEX1.8MEFC8X10
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400LEX1.8MEFC8X10
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM RAD
Podatkovni listi: 1.400LEX1.8MEFC8X10.pdf2.400LEX1.8MEFC8X10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400LEX1.8MEFC8X10
Številka dela 400LEX1.8MEFC8X10 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM RAD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 586038 pcs Podatkovni list 1.400LEX1.8MEFC8X10.pdf2.400LEX1.8MEFC8X10.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija LEX Ocene -
Polarizacija Polar Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. -
Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.472" (12.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 1.8µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can Zmogljivost 1.8µF