400KXW220MEFC18X45
RubyconRubycon
400KXW220MEFC18X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400KXW220MEFC18X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL
Podatkovni listi: 1.400KXW220MEFC18X45.pdf2.400KXW220MEFC18X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400KXW220MEFC18X45
Številka dela 400KXW220MEFC18X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 400V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 28044 pcs Podatkovni list 1.400KXW220MEFC18X45.pdf2.400KXW220MEFC18X45.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija KXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.5A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose