385USC220MEFC30X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 385USC220MEFC30X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP
Podatkovni listi: 1.385USC220MEFC30X30.pdf2.385USC220MEFC30X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 385USC220MEFC30X30
Številka dela 385USC220MEFC30X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 385V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32724 pcs Podatkovni list 1.385USC220MEFC30X30.pdf2.385USC220MEFC30X30.pdf
Napetost - ocenjena 385V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.181" Dia (30.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.49A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.086A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 385V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose