35ZLS1000MEFC12.5X20
RubyconRubycon
35ZLS1000MEFC12.5X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ZLS1000MEFC12.5X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ZLS1000MEFC12.5X20.pdf2.35ZLS1000MEFC12.5X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ZLS1000MEFC12.5X20
Številka dela 35ZLS1000MEFC12.5X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 78442 pcs Podatkovni list 1.35ZLS1000MEFC12.5X20.pdf2.35ZLS1000MEFC12.5X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija ZLS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.488A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.48A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-2601
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 17 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose