35YXG680MEFCT810X28
RubyconRubycon
35YXG680MEFCT810X28 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXG680MEFCT810X28
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXG680MEFCT810X28.pdf2.35YXG680MEFCT810X28.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXG680MEFCT810X28
Številka dela 35YXG680MEFCT810X28 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 312115 pcs Podatkovni list 1.35YXG680MEFCT810X28.pdf2.35YXG680MEFCT810X28.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.051A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.91A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 31 mOhms
Višina - sedež (maks.) 1.181" (30.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF