35YXG470MEFCT810X20
RubyconRubycon
35YXG470MEFCT810X20 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXG470MEFCT810X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXG470MEFCT810X20.pdf2.35YXG470MEFCT810X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXG470MEFCT810X20
Številka dela 35YXG470MEFCT810X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 430693 pcs Podatkovni list 1.35YXG470MEFCT810X20.pdf2.35YXG470MEFCT810X20.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 770mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.4A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-3745-3
35YXG470MEFCT810X20-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedanca 46 mOhms Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 470µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 470µF Aplikacije General Purpose