35YXG220MEFC8X16
RubyconRubycon
35YXG220MEFC8X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35YXG220MEFC8X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35YXG220MEFC8X16.pdf2.35YXG220MEFC8X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35YXG220MEFC8X16
Številka dela 35YXG220MEFC8X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188384 pcs Podatkovni list 1.35YXG220MEFC8X16.pdf2.35YXG220MEFC8X16.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija YXG Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 420mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena 1189-1897
35YXG220MEFC8X16-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 87 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 220µF