35WA3300MEFCGC18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35WA3300MEFCGC18X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35WA3300MEFCGC18X25.pdf2.35WA3300MEFCGC18X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35WA3300MEFCGC18X25
Številka dela 35WA3300MEFCGC18X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70735 pcs Podatkovni list 1.35WA3300MEFCGC18X25.pdf2.35WA3300MEFCGC18X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Serija WA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.85A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.1275A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose