35USC3300MEFCSN20X25
RubyconRubycon
35USC3300MEFCSN20X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35USC3300MEFCSN20X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35USC3300MEFCSN20X25.pdf2.35USC3300MEFCSN20X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35USC3300MEFCSN20X25
Številka dela 35USC3300MEFCSN20X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3300UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64271 pcs Podatkovni list 1.35USC3300MEFCSN20X25.pdf2.35USC3300MEFCSN20X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.14A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.461A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3300µF Aplikacije General Purpose