35TXW180MEFC6.3X25
RubyconRubycon
35TXW180MEFC6.3X25 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TXW180MEFC6.3X25
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35TXW180MEFC6.3X25.pdf2.35TXW180MEFC6.3X25.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TXW180MEFC6.3X25
Številka dela 35TXW180MEFC6.3X25 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 218482 pcs Podatkovni list 1.35TXW180MEFC6.3X25.pdf2.35TXW180MEFC6.3X25.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija TXW Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 605mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.21A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.083" (27.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 180µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 180µF Aplikacije General Purpose