35TXV100M10X10.5
RubyconRubycon
35TXV100M10X10.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TXV100M10X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35TXV100M10X10.5.pdf2.35TXV100M10X10.5.pdf3.35TXV100M10X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TXV100M10X10.5
Številka dela 35TXV100M10X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija TXV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 420mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2128-2
35TXV100M10X10.5-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 100 mOhm
natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 100 mOhm 2000 Hrs @ 125°C Zmogljivost 100µF