35TPV330M8X10.5
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35TPV330M8X10.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35TPV330M8X10.5.pdf2.35TPV330M8X10.5.pdf3.35TPV330M8X10.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35TPV330M8X10.5
Številka dela 35TPV330M8X10.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija TPV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 510mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 850mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-4138-6
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 100kHz natančen opis 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 80 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije Automotive