35ST684MA23216
RubyconRubycon
35ST684MA23216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ST684MA23216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ST684MA23216
Številka dela 35ST684MA23216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67554 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, ST
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-1820-2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.055" (1.40mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.68µF