35SEV47M6.3X8
RubyconRubycon
35SEV47M6.3X8 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35SEV47M6.3X8
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: 1.35SEV47M6.3X8.pdf2.35SEV47M6.3X8.pdf3.35SEV47M6.3X8.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35SEV47M6.3X8
Številka dela 35SEV47M6.3X8 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SEV Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 157.5mA @ 10kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Can - SMD Druga imena 1189-2447-2
35SEV47M6.3X8-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 47µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 47µF