35RX3056M5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35RX3056M5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35RX3056M5X11.pdf2.35RX3056M5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35RX3056M5X11
Številka dela 35RX3056M5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1249959 pcs Podatkovni list 1.35RX3056M5X11.pdf2.35RX3056M5X11.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija RX30 Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije Automotive