35RX30100MM98X11.5
RubyconRubycon
35RX30100MM98X11.5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35RX30100MM98X11.5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35RX30100MM98X11.5.pdf2.35RX30100MM98X11.5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35RX30100MM98X11.5
Številka dela 35RX30100MM98X11.5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 734913 pcs Podatkovni list 1.35RX30100MM98X11.5.pdf2.35RX30100MM98X11.5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija RX30 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 252mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 360mA @ 100kHz Ocene AEC-Q200
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 130°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 130°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 220 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 130°C Zmogljivost 100µF