35PK680M10X16
RubyconRubycon
35PK680M10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35PK680M10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35PK680M10X16.pdf2.35PK680M10X16.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35PK680M10X16
Številka dela 35PK680M10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6622 pcs Podatkovni list 1.35PK680M10X16.pdf2.35PK680M10X16.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 910mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.092A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-1273
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 680µF