35MXC6800MEFCSN22X40
RubyconRubycon
35MXC6800MEFCSN22X40 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MXC6800MEFCSN22X40
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXC6800MEFCSN22X40.pdf2.35MXC6800MEFCSN22X40.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXC6800MEFCSN22X40
Številka dela 35MXC6800MEFCSN22X40 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43100 pcs Podatkovni list 1.35MXC6800MEFCSN22X40.pdf2.35MXC6800MEFCSN22X40.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.7715A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2750
35MXC6800MEFCSN22X40-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.654" (42.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 6800µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 6800µF