35MXC10000MEFCSN25X45
RubyconRubycon
35MXC10000MEFCSN25X45 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MXC10000MEFCSN25X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP
Podatkovni listi: 1.35MXC10000MEFCSN25X45.pdf2.35MXC10000MEFCSN25X45.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MXC10000MEFCSN25X45
Številka dela 35MXC10000MEFCSN25X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10000UF 20% 35V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 35479 pcs Podatkovni list 1.35MXC10000MEFCSN25X45.pdf2.35MXC10000MEFCSN25X45.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija MXC Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena 1189-2789
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10000µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10000µF