35MU684MA23216
RubyconRubycon
35MU684MA23216 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MU684MA23216
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206
Podatkovni listi: 35MU684MA23216.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MU684MA23216
Številka dela 35MU684MA23216 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.68UF 20% 35VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22598 pcs Podatkovni list 35MU684MA23216.pdf
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1189-2537-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.063" (1.60mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.68µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.68µF