35MU474M3216X
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MU474M3216X
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 35MU474M3216X
Številka dela 35MU474M3216X Proizvajalec Rubycon
Opis CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3525 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 35V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±20% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija PMLCAP®, MU
Ocene - Paket / primer 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Acrylic, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 0.47µF
Aplikacije DC Link, DC Filtering
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
35MU474M3216
35MU474M3216
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP FILM 0.47UF 20% 35VDC 1206