35MS710MEFCTZ5X7
RubyconRubycon
35MS710MEFCTZ5X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MS710MEFCTZ5X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35MS710MEFCTZ5X7.pdf2.35MS710MEFCTZ5X7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MS710MEFCTZ5X7
Številka dela 35MS710MEFCTZ5X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1976560 pcs Podatkovni list 1.35MS710MEFCTZ5X7.pdf2.35MS710MEFCTZ5X7.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija MS7 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 32mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 10µF