35MS53.3MEFC4X5
RubyconRubycon
35MS53.3MEFC4X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MS53.3MEFC4X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35MS53.3MEFC4X5.pdf2.35MS53.3MEFC4X5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 35MS53.3MEFC4X5
Številka dela 35MS53.3MEFC4X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1819381 pcs Podatkovni list 1.35MS53.3MEFC4X5.pdf2.35MS53.3MEFC4X5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija MS5 Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 18mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 3.3µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose