35ML56MEFCTA8X7
RubyconRubycon
35ML56MEFCTA8X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ML56MEFCTA8X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ML56MEFCTA8X7.pdf2.35ML56MEFCTA8X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ML56MEFCTA8X7
Številka dela 35ML56MEFCTA8X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 56UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1034609 pcs Podatkovni list 1.35ML56MEFCTA8X7.pdf2.35ML56MEFCTA8X7.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 157.5mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.138" (3.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 56µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 56µF Aplikacije General Purpose