35ML12MEFCTZ5X5
RubyconRubycon
35ML12MEFCTZ5X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35ML12MEFCTZ5X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35ML12MEFCTZ5X5.pdf2.35ML12MEFCTZ5X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35ML12MEFCTZ5X5
Številka dela 35ML12MEFCTZ5X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 12UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2095374 pcs Podatkovni list 1.35ML12MEFCTZ5X5.pdf2.35ML12MEFCTZ5X5.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija ML Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 34mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 12µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 12µF