35MH722MEFCTZ6.3X7
RubyconRubycon
35MH722MEFCTZ6.3X7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MH722MEFCTZ6.3X7
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35MH722MEFCTZ6.3X7.pdf2.35MH722MEFCTZ6.3X7.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MH722MEFCTZ6.3X7
Številka dela 35MH722MEFCTZ6.3X7 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1510036 pcs Podatkovni list 1.35MH722MEFCTZ6.3X7.pdf2.35MH722MEFCTZ6.3X7.pdf
Toleranca 22µF Velikost zemljišča na površini 0.098" (2.50mm)
Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm) Serija MH7
RoHS Status Tape & Box (TB) Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current - Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 35V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 60mA
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 35MH722MEFCTZ6.3X7 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Razširjen opis 22µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 22UF 20% 35V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C