35MH54R7MEFCTZ4X5
RubyconRubycon
35MH54R7MEFCTZ4X5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 35MH54R7MEFCTZ4X5
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Podatkovni listi: 1.35MH54R7MEFCTZ4X5.pdf2.35MH54R7MEFCTZ4X5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 35MH54R7MEFCTZ4X5
Številka dela 35MH54R7MEFCTZ4X5 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1869599 pcs Podatkovni list 1.35MH54R7MEFCTZ4X5.pdf2.35MH54R7MEFCTZ4X5.pdf
Toleranca 4.7µF Velikost zemljišča na površini 0.059" (1.50mm)
Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm) Serija MH5
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 35V Paket / primer -
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število kondenzatorjev 17mA @ 120Hz
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca 35MH54R7MEFCTZ4X5 Lifetime @ Temp. -
Impedanca - Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Razširjen opis 4.7µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Aplikacije 1000 Hrs @ 105°C