350CFX3.3MEFCT810X16
RubyconRubycon
350CFX3.3MEFCT810X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 350CFX3.3MEFCT810X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Podatkovni listi: 1.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf2.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 350CFX3.3MEFCT810X16
Številka dela 350CFX3.3MEFCT810X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 470862 pcs Podatkovni list 1.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf2.350CFX3.3MEFCT810X16.pdf
Napetost - ocenjena 350V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija CFX Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 36mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer Radial, Can
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 3.3µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 3.3µF