315USC220MEFC22X30
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315USC220MEFC22X30
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.315USC220MEFC22X30.pdf2.315USC220MEFC22X30.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315USC220MEFC22X30
Številka dela 315USC220MEFC22X30 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 220UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 26061 pcs Podatkovni list 1.315USC220MEFC22X30.pdf2.315USC220MEFC22X30.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija USC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.974A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 220µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
315USC390MEFCSN22X45
315USC390MEFCSN22X45
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 390UF 20% 315V SNAP
Na zalogi: 27336 pcs
Prenesi: 315USC390MEFCSN22X45.pdf
RFQ
315USC180MEFC20X35
315USC180MEFC20X35
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Na zalogi: 11226 pcs
Prenesi: 315USC180MEFC20X35.pdf
RFQ
315PA.3
315PA.3
Proizvajalci: Conxall / Switchcraft
Opis: RCPT MALE 5POS PNL MNT .3M LEAD