315MXC820MEFC35X45
pregled izdelka
Številka dela: 315MXC820MEFC35X45
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 820UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.315MXC820MEFC35X45.pdf2.315MXC820MEFC35X45.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315MXC820MEFC35X45
Številka dela 315MXC820MEFC35X45 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 820UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18618 pcs Podatkovni list 1.315MXC820MEFC35X45.pdf2.315MXC820MEFC35X45.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija MXC Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.08A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.850" (47.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 820µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 820µF Aplikacije General Purpose