315KXF68MEFC22X20
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 315KXF68MEFC22X20
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 68UF 20% 315V SNAP
Podatkovni listi: 1.315KXF68MEFC22X20.pdf2.315KXF68MEFC22X20.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 315KXF68MEFC22X20
Številka dela 315KXF68MEFC22X20 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 68UF 20% 315V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13155 pcs Podatkovni list 1.315KXF68MEFC22X20.pdf2.315KXF68MEFC22X20.pdf
Napetost - ocenjena 315V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija KXF Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 480mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 672mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.866" (22.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 68µF 315V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 68µF Aplikacije General Purpose