2SXE220M
RubyconRubycon
2SXE220M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SXE220M
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi: 2SXE220M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 2SXE220M
Številka dela 2SXE220M Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4768 pcs Podatkovni list 2SXE220M.pdf
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SXE
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3A @ 100kHz Ocene -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 2917 (7343 Metric)
Druga imena 1189-1612-1 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 9 mOhm natančen opis 220µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 220µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
2SXE150M
2SXE150M
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Na zalogi: 5149 pcs
Prenesi: 2SXE150M.pdf
RFQ
2SXE100M1.9X7.3
2SXE100M1.9X7.3
Proizvajalci: Rubycon
Opis: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Na zalogi: 195574 pcs
Prenesi: 2SXE100M1.9X7.3.pdf
RFQ
2SXE220MR07
2SXE220MR07
Opis: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD