2SW470MR06
RubyconRubycon
2SW470MR06 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 2SW470MR06
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije 2SW470MR06
Številka dela 2SW470MR06 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6613 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 2V Tip Polymer
Toleranca ±20% Velikost zemljišča na površini -
Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serija PC-CON, SW
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer 2917 (7343 Metric) Druga imena Q734218
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.114" (2.90mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 470µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 2000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 470µF