25ZLH680MEFCCC10X16
RubyconRubycon
25ZLH680MEFCCC10X16 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25ZLH680MEFCCC10X16
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25ZLH680MEFCCC10X16.pdf2.25ZLH680MEFCCC10X16.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25ZLH680MEFCCC10X16
Številka dela 25ZLH680MEFCCC10X16 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 432782 pcs Podatkovni list 1.25ZLH680MEFCCC10X16.pdf2.25ZLH680MEFCCC10X16.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija ZLH Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 968mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.76A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 28 mOhms
Višina - sedež (maks.) 0.689" (17.50mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 680µF