25YXM47MEFR5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXM47MEFR5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V THRUHOLE
Podatkovni listi: 25YXM47MEFR5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXM47MEFR5X11
Številka dela 25YXM47MEFR5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V THRUHOLE Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 306413 pcs Podatkovni list 25YXM47MEFR5X11.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm)
Serija YXM Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 91mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 130mA @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 1189-4118
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.079" (2.00mm) Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 47µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Zmogljivost 47µF Aplikacije General Purpose