25YXG47MEFC5X11
RubyconRubycon
25YXG47MEFC5X11 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 25YXG47MEFC5X11
Proizvajalec / znamka: Rubycon
Opis izdelka CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: 1.25YXG47MEFC5X11.pdf2.25YXG47MEFC5X11.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 25YXG47MEFC5X11
Številka dela 25YXG47MEFC5X11 Proizvajalec Rubycon
Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 405565 pcs Podatkovni list 1.25YXG47MEFC5X11.pdf2.25YXG47MEFC5X11.pdf
Toleranca 47µF Velikost zemljišča na površini 0.079" (2.00mm)
Velikost / dimenzija 0.197" Dia (5.00mm) Serija YXG
RoHS Status Bulk Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pitch - Connector 25V Paket / primer -
Druga imena 1189-1737
25YXG47MEFC5X11-ND
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število kondenzatorjev 105mA @ 120Hz Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca 25YXG47MEFC5X11
Lifetime @ Temp. - Impedanca 580 mOhm
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Razširjen opis 47µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20% Opis CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Aplikacije 3000 Hrs @ 105°C